Cleanse (Detoks) Sırasında

Cleansing Sırasında

Juice Joy cleanse programını vücudunuzu toksinlerden arındırıp, yepyeni bir bedene kavuşmanız için titizlikle hazırladık.

Cleanse süresi boyunca yapmanız gerekenler;

  • Güne ılık limonlu suyla başlamak alkali seviyenizi yükseltir

  • Size sırasıyla verilmiş olan içecekleri 2 saat aralıklarla tüketmelisiniz

  • Hiçbir katı gıda tüketmemelisiniz.

  • Juice Joy’ların yanında gün içerisinde bol su, yeşil çay ve bitki çayı tüketebilirsiniz.

  • Yatmadan 2 saat önce son juice’inizi içmelisiniz.

    Daha önce hiç cleanse yapmadıysanız ve hiçbir katı gıda tüketmeden sadece sıvı tüketerek beslenme konusunda endişeleriniz varsa, emin olun faydalarını deneyimledikten sonra pişman olmayacaksınız.

 Cleanse süresince yaşayabileceğiniz halsizlik, başağrısı, mide bulantısı, bağırsak bozulması vücudunuzun toksinlerden arınırken verdiği tepkilerdir, endişelenmeyin. Özellikle çay kahve tüketen kişilerde ilk cleanse gününde başağrısı kaçınılmaz olabilir. Bu belirtiler sizi asla caydırmasın.Arınma başladı,vücut toksinlerden kurtulmak için mücadele ediyor demektir. Ancak, detoks belirtileri ve yan etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Yan etkiler uzun sürerse ve çok rahatsız ederse mutlaka bir doktora başvurmalısınız.

    Cleanse süresince hafif spor (pilates, yoga, yürüyüş, vs) yapılabilir. Spor öncesinde ve sonrasında bol su içmeyi unutmayın. Masaj ve sauna da  cleanse programı boyunca tercih edilebilir.Toksinlerden arınmak için de oldukça etkilidir.

Cleanse süresi boyunca;

  • Sigara,alkol,kahve,çay,kola ve her türlü gazlı içecek,

  • Katı gıda,
    TÜKETİLMEMELİDİR.

Arınma bedensel ve ruhsal olarak bir bütün şeklinde düşünülmelidir. Stres bedende ciddi bir toksik etki yaratır.Zihnimizi işgal eden gereksiz düşünceler, endişeler ve stresten kaçınmalıyız. Yaşadığımız her anın kıymetini bilmeli, pozitif ve olumlu bir bakış açısı geliştirmeliyiz hayata karşı.

25c4951e-d0c0-4013-9eed-798c2fe6a732

Juice Joy ile kendinizi yenileyin